ثبت نام دوره مدیریت گروه مشاورین مدیریت بهسا

معرفی عناوین دوره  های آموزشی گروه مشاورین مدیریت بهسا

گروه مشاورین مدیریت بهسا با تجربه بیش از یک دهه در حوزه آموزش و پژوهش مفتخر است با در اختیار داشتن گسترده ترین و مجهزترین سیستم آموزشی و با تکیه بر جدیدترین منابع آموزشی روز دنیا و نیازسنجی دقیق از کسب و کارهای مختلف با همکاری آکادمی بین المللی اپتک اقدام به برگزاری دوره های زیر می نماید.

تلاش ایران برای افزایش مبادلات تجاری با کشورهای آسیای میانه

خبرگزاری فارس - گروه اقتصادی، با توجه به ضرورت توسعه بازارهای صادراتی کشورهای CIS مشترک المنافع (ازبکستان، ترکمنستان و آذربایجان) از جمله کشورهایی هستند که علی رغم شباهت‌ فرهنگی و نزدیکی مرزهای زمینی، آن طور که باید و شاید مبادلات تجاری بین ایران و این کشورها توسعه نداشته است، تا جایی که تا سال گذشته حجم مبادلات تجاری با آذربایجان 500 میلیون دلار، با ازبکستان 350 میلیون دلار و ترکمنستان به دلیل واردات گاز از این کشور 4 میلیارد دلار بوده است که رقم چشم گیری نیست.

در همین راستا مرکز آموزش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای شناساندن نیازهای بازار این کشورها معرفی استانداردها و خدمات مورد نیاز 19 بهمن ماه اقدام به برگزاری همایشی با حضور 600 تن از بازرگانان، تولیدکنندگان و مدیران بنگاه های اقتصادی به همراه مقامات اقتصادی و سیاسی ، سفرا ، رایزنان بازرگانی ، مدیران اجرایی و کارشناسان بخش خصوصی دو کشور کرده است.

معاملات یک هزار و 946 میلیارد ریالی فرابورس در روز یکشنبه

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، بازار فرابورس امروز 28 دی‌ماه 93 با معامله 111 میلیون و 290 ورقه بهادار در 20هزار و 804 نوبت به کار خود پایان داد و آیفکس با کاهش 0.9درصدی روی عدد 747 واحد ایستاد.

در حالی که بیشترین افزایش در روز جاری متعلق به شرکت‌های آ س پ، پتروشیمی زاگرس و مهندسی تاسیسات و ساختمان راه‌آهن و بیشترین کاهش قیمت مربوط به اوراق تسهیلات مسکن بود، ارزش کل معاملات به یک هزار و 946 میلیارد و 660 میلیون ریال رسید.

احداث شهرک صنایع سلولزی در برنامه ششم توسعه گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی منتظری امشب در جلسه شورای برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به استقرار صنعت فولاد در این استان اظهار کرد: صنعت مذکور با حمایت دولت در گیلان احداث نشده و سرمایه‌گذاران با ارز آزاد صنعت فولاد را در استان راه‌اندازی کردند.

وی به ویژگی ایجاد صنایع فولادی در گیلان اشاره کرد و افزود: گیلان به عنوان قطب واردات و صادرات محصولات فولادی دیده شده بود.

منتظری با بیان اینکه زنجیره صنایع فولادی در گیلان ناقص است، تصریح کرد: زنجیره مذکور با احداث صنایع جانبی در راستای صادرات محصولات فولادی باید تکمیل شود.

چشم‌انداز افق 1414 توسعه گیلان در حال تدوین است

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدحسین اصغریان عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه کشور اظهار کرد: نیمه نخست سال آینده لایحه برنامه ششم توسعه کشور از طرف دولت تقدیم مجلس می‌شود.

وی با بیان اینکه نظام برنامه‌ریزی برنامه ششم توسعه کشور از سه جزء اصلی ساختار، فرآیند و محتوا تشکیل شده است، تصریح کرد: اسناد بالادستی برگرفته از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و سند چشم‌انداز است.

معاون امور برنامه‌ریزی استاندار گیلان موقعیت ممتاز طبیعی و قابلیت‌های زیست‌محیطی را از نقاط قوت برنامه ششم توسعه استان دانست و بیان کرد: برخورداری از بالاترین میزان بارندگی سالانه در کشور، مجاورت با دریای خزر و وجود تالاب‌های متعدد از نقاط قوت برنامه ششم توسعه گیلان است.

واگذاری ۳۸ هزار میلیارد ریال سهام دولتی در سال جاری

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: بالغ بر 70 درصد واگذاریهای دولتی از ابتدای امسال تاکنون از طریق فرابورس انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، از ابتدای سال جاری تاکنون 38 هزار و 7 میلیارد ریال سهم دولتی توسط سازمان خصوصی سازی واگذار شده که 26 هزار و 854 میلیارد ریال از فرابورس بوده است و 70.6 درصد کل واگذاری های امسال تاکنون را شامل می شود. همچنین در این مدت 10 هزار و 743 میلیارد ریال از طریق مزایده، 409 میلیارد ریال در بورس و یک میلیارد ریال از طریق مذاکره واگذار شده که به ترتیب 28.26، 1.076 و 0.002 درصد کل واگذاری‌های امسال را شامل می‌شود.