مشاوره مدیریت ورزشی

مشاوره مدیریت ورزشی

صنعت ورزش، صنعتی پویا، جذاب و منحصر به فرد است که در دهه های اخیر رشد قابل توجهی را تجربه و علایق زیادی را به خود معطوف کرده است. میلیون ها نفر در سراسر جهان ورزش را دنبال می کنند و میلیون ها نفر در صنعت ورزش به کار و فعالیت اشتغال دارند. رشد و حرفه ای شدن صنعت ورزش، تغییرات گسترده ای در مصرف، تولید و مدیریت کالاها، سرمایه ها و سازمان های ورزشی ایجاد کرده است. امروزه طیف وسیع سازمان های ورزشی شامل نهادهای دولتی، باشگاه ها، نهادهای غیرانتفاعی ورزشی تولیدکنندگان، ارا ئه دهنگان خدمات ورزشی، و ورزشکاران برای داشتن مزیت رقابتی و توانایی رقابت در گستره بزرگ و متغیر ورزش، نیازمند مدیریت به روز، کارآمد، هدفمند و برنامه محور می باشند.

ورزش در قرن جاری ناچار به به کارگیری فنون و استراتژی های مدرن و علمی در مسیر مدیریت ، تجارت و ارتباط با مشتری می باشد. برنامه ریزی راهبردی، مدیریت مناسب منابع انسانی، تجاری سازی مطلوب و ارتباط گسترده و اثربخش با رسانه ها می تواند تضمین کننده موفقیت سازمان های ورزشی باشد،هدف ما یافتن بهترین مشتریان و ارائه بهترین خدمات به آنهاست. خدماتی که شایسته مشتریان ما خواهد بود.


واحد مشاوره مدیریت ورزشی این خدمات را به شما ارائه می دهد: 

مشاوره سرمایه گذاری بهسا خدمات تجاری سازی در حوزه ورزش

مشاوره سرمایه گذاری بهسا بازاریابی و تبلیغات جهت مراکز و باشگاه های ورزشی

مشاوره سرمایه گذاری بهسا برگزاری رویدادهای ورزشی

مشاوره سرمایه گذاری بهسا مدیریت، تأمین و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی

مشاوره سرمایه گذاری بهسا خدمات تفریحات سالم

مشاوره سرمایه گذاری بهسا طراحی و پیاده سازی تجارت الکترونیک در حوزه ورزش

مشاوره سرمایه گذاری بهسا توسعه رسانه ای

مشاوره سرمایه گذاری بهسا اخذ استانداردهای بین المللی

مشاوره سرمایه گذاری بهسا خدمات مشاوره سرمایه گذاری در حوزه ورزش

مشاوره سرمایه گذاری بهسا خدمات ارتباط با مشتری

مشاوره سرمایه گذاری بهسا خدمات اتوماسیون اداری و برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی مختلف

 

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری

میتوان گفت پس از اجرای کلیه روندهای مدیریتی که منجر به فروش، ارتقاء سازمان و بهبود کیفیت میشود آنچه بسیار مهم و حیاتی است حفظ ارتباط با مشتریان و وفادارسازی مشتریان به برند است هر چند امروزه برخی افراد با آموزش شیوه های خاص و بعضا تملق آمیز صرفا فروش را آموزش داده و افتخارات خود را فروش یخچال به اسکیموها می دانند اما آنچه مهم تر از یک بار فروش است وفادار سازی مشتری و پیگیری رضایت مشتریان جهت خریدهای بعدیست امری که تیم بهسا با پیاده سازی سیستم دقیق و مدرن ارتباط با مشتریان در سازمان شما ایجاد خواهد کرد.

ما می توانیم در شروع کسب و کار شما این خدمات را در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری ارائه نماییم:                                                                                                           

مدیریت ارتباط با مشتری بهسا  برنامه ریزی و تدوین استراتژی ارتباط با مشتریمدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری بهسا  تحقیق و تدوین پیرامون فاکتورها و روش های ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری بهسا  تدوین برنامه موثر برای ارتباط با مشتریان

مدیریت ارتباط با مشتری بهسا  برنامه ریزی و ایجاد واحد ارتباط با مشتریان

مدیریت ارتباط با مشتری بهسا  مشاوره در زمینه پیاده سازی سیستم CRM و توسعه نرم افزارهای مرتبط

مدیریت ارتباط با مشتری بهسا  مشاوره و پیاده سازی فرآیند وفادارسازی مشتریان

مدیریت ارتباط با مشتری بهسا  مشاوره نحوه اجرای سیستم های رضایتمندی مشتریان و خدمات پس از فروش

 

مشاوره نظام آراستگی 5S

 مشاوره نظام آراستگی 5s

کلمات عبارتند از ساماندهی Seiri, پاکیزگی Seiso, نظم و ترتیب Sieton, استاندارد سازی Sekitsu و انضباط Shitsuke   
نظام آراستگی به سازمان شما کمک خواهد کرد تا اولا ظاهر خوب و سازمان یافته کلیه ملزومات و اشیا از لحاظ دیداری احساس خوبی به بازدیدکننده منتقل نماید اما بیش از آن بهره وری ، افزایش سرعت دستیابی، و افزایش طول عمر تجهیزات پیامدهای استفاده از این سیستم می باشد.                                                  


خدمات ما در این زمینه عبارت است از:                                                                                                                                        مشاوره نظام آراستگی 5s

 مشاوره نظام آراستگی 5s  مشاوره بسترسازی و فرهنگ سازی نظام 5S

 مشاوره نظام آراستگی 5s  مشاوره نحوه آغاز و توجیه مدیران ارشد برای پیاده سازی نظام 5S

 مشاوره نظام آراستگی 5s  مشاوره در مورد نحوه تفکیک لوازم و پاکسازی

 مشاوره نظام آراستگی 5s  مشاوره در زمینه نحوه اجرای وظایف روزمره تشخیص، ترتیب و تنظیف

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش

 

فروش بیشتر هرچند همیشه معادل با موفقیت یک سازمان نیست اما لازمه حیات و توسعه سازمان است. افزایش نمودارهای فروش همیشه می تواند باعث دلگرمی صاحبان تجارت و کارمندان باشد اما امروزه فروش به راحتی سال های قبل نیست. بازاریابی و فروش در فضای رقابتی و با پیشنهادهای مختلف از سوی کمپانی ها و خدمات دهندگان رقیب کار فروش را سخت تر میکند. خریداران نیز با هوشیاری بیشتری خرید میکنند و گاهی ما احساس میکنیم شاید فروش این محصول در کل بازار کم شده، اما شاید واقعا اینطور نباشد، شاید سهم ما از بازار رقابتی پایین امده و باید فکری برای این موضوع بکنیم.

مشاوره بازاریابی و فروش خدمتی است که به مدیران شرکتهای بزرگ و کوچک کمک میکند تا ضمن بهره گیری از جدید ترین روش های بازاریابی و فروش بتوانند سهم بیشتری را از بازار رقابتی به دست آورده و فروش خود را گسترش دهند، تیم مشاوره بازاریابی گروه مشاورین مدیریت بهسا با آمیخته ای از تجربه و خلاقیت علاوه بر برگزاری جلسات آموزشی و مشاوره آماده ارائه خدمات گسترده ای در حوزه توسعه واحد بازاریابی می باشد.

ذکر این نکته ضروری است که هر چند کلمات بازاریابی و فروش در کنار هم می آیند اما بازاریابی یک فرآیند طولانی مدت، شامل بررسی و تحلیل بازار و نیاز مشتریان و فروش بخش نهایی از مراحل بازاریابی می باشد. در این راستا گروه مشاورین مدیریت بهسا آمادگی ارایه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش و همچنین راه اندازی واحدهای بازاریابی و فروش در شرکت ها و سازمان ها را دارا بوده و در کنار آن مبادرت به آموزش جدید ترین تکنیکهای بازاریابی و فروش مطابق با شرایط بازار ایران می نماید. 


اگر در تدارک راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید به شما پیشنهاد میدهیم از مشاوره ما برای تدوین یک استراتژی بازاریابی و فروش بهره مند شوید.

خدمات ما در این حوزه عبارتند از: مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره در زمینه ایجاد واحد فروش و بازاریابی

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره در زمینه جذب، استخدام و آموزش نیروهای فروش

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره بازاریابی و انتخاب تکنیک مناسب بازاریابی کسب و کار شما

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره سمپلینگ، فروش فوق العاده، طرح های فروش و...

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره، بازاریابی و فروش در گستره جغرافیایی غیر محلی

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره، بازاریابی و فروش بین المللی

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره در زمینه تحلیل بازار و بررسی رقبا و نیاز مشتریان

 

مشاوره تامین منابع انسانی

مشاوره تامین منابع انسانی

مشاوره منابع انسانی

هرچند انتخاب استراتژی موثر و حرکت در راستای رسیدن به اهداف با یک مدیریت قوی یکی از ارکان شروع هر کسب و کاری می باشد اما آنچه ضامن اجرای استراتژی و حرکت بسوی تعالی و بقای سازمان می باشد نیروی انسانی فعال ، چابک و با انگیزه ایست که با توجه به شایستگی در جایگاه مناسب قرار گرفته باشد، انتخاب بهترین افراد برای انجام شرح وظایف محوله سازمان چیزی فراتر از روندهایست که اغلب در سازمانها و شرکت های امروزی جاریست ، روانشناسی افراد ، تشخیص مهارت های مورد نیاز برای پست های سازمانی ، ارزیابی متقاضیان و نهایتا استخدام آنها فرایندی است کاملا تخصصی که می بایست توسط افرادی زبده و با تجربه انجام گیرد


در حوزه مشاوره ما می توانیم این خدمات را به شما ارائه نماییم:                                                                                                                                                                       مشاوره تامین منابع انسانی

مشاوره تامین منابع انسانی بهسا  مشاوره در زمینه تهیه چارت سازمانی و تعیین شرح وظایف

مشاوره تامین منابع انسانی بهسا  مشاوره ارزیابی مشاغل

مشاوره تامین منابع انسانی بهسا  مشاوره تهیه روند استخدام و نحوه اطلاع رسانی

مشاوره تامین منابع انسانی بهسا  مشاوره انجام مصاحبه و ارزیابی افراد

مشاوره تامین منابع انسانی بهسا  مشاوره نحوه آموزش و نیاز سنجی آموزشی هر پست سازمانی

مشاوره تامین منابع انسانی بهسا  مشاوره ایجاد انگیزش و حقوق دستمزد کارکنان

 

مقالات مشاوره منابع انسانی

مشاوره تبلیغات

مشاوره تبلیغات

تبلیغات رکن اساسی معرفی کسب و کار آینده شما خواهد بود. آنچه شما را به مشتریان معرفی کرده و می تواند مشتریان را به سمت شما راهنمایی کند و برند شما را در ذهن آنها تثبیت نماید چیزی جز تبلیغات نیست. اما چه نوع تبلیغات؟ به چه اندازه؟ و در چه زمان و مکانی؟ واقعیت بازار کسب و کار ایران امروزه این است که در بسیاری از موارد شرکتهای تبلیغاتی بدون اطلاع از تفاوت کسب و کارها شما را به پرداخت هزینه های مختلف بابت تبلیغاتی که خود مجری آن هستند سوق می دهند، اما واقعا این نوع تبلیغات چه میزان درافزایش فروش شما موثر خواهد بود؟ واقعیتی که اکثر صاحبان کسب و کار به آن واقف شده اند این است که اکثر کمپین های تبلیغاتی ارائه شده توسط این شرکت ها تاثیر مناسبی بر کسب و کار آنها نداشته و گاها باعث دلسردی آنها از تبلیغات گشته است.


مشاورین ما می توانند در این زمینه ها به شما مشاوره دهند:                                                                                                                        مشاوره تبلیغات

مشاوره تبلیغات بهسا  مشاوره در زمینه انتخاب استراتژی تبلیغات بر اساس نیاز سازمان و بازار هدف

مشاوره تبلیغات بهسا  مشاوره در زمینه انتخاب شعارهای تبلیغاتی و انتخاب مزیتهای رقابتی قابل ارائه در تبلیغات

مشاوره تبلیغات بهسا  مشاوره در زمینه بودجه بندی تبلیغات و انتخاب تبلیغات موثر و اولویت بندی انواع آن

مشاوره تبلیغات بهسا  مشاوره در زمینه انتخاب شرکتهای مجری تبلیغات و اجرای تبلیغات موثر و با کیفیت با کمترین هزینه

مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ

 

آنچه امروز می تواند بیش از نوع کالا، خدمات و تجهیزات استفاده شده در تولید و یا ارائه خدمات و یا حتی کیفیت در میزان فروش شما نقش داشته باشد برند یا نام تجاری شماست، بسیار دیده شده که صاحبان تجارت اعم از کارخانه، فروشگاه، یا ارائه دهندگان خدمات در صورت نیاز به فروش واحد تجاری خود چیزی بجز ساختمان، تجهیزات مستهلک بدست نمی آورند. اما سوی دیگر شرکتهائی وجود دارند که در هنگام خرید و فروش سهام آنها نگاهی به میزان املاک و یا تجهیزات آنها به صورت صرف نشده و بیش از اینها نام تجاری یا برند آنهاست که میزان قیمت را برای مشتری مشخص می کند، شما می توانید با کمک از مشاورین ما در حوزه برندینگ، نام تجاری خود را ایجاد نموده و از روشهای مختلف ارتقا برند و تثبیت آن در اذهان استفاده نمائید.

آنچه برای تبدیل نام تجاری شما به یک برند معتبر نیاز است، اعم از تحقیق و برنامه ریزی و تدوین استراتژی برندینگ و روانشناسی مشتریان و هویت بخشی به برند شما بر اساس تاثیری که باید بر ذهن مشتری گذاشته شود مراحلی است که گروه مشاورین مدیریت بهسا در حوزه مشاوره برندینگ چه بصورت مشاوره ای و چه اجرایی در اختیار مشتریان قرار می دهد.
خدمات ما در این زمینه برای سازمان ها و شرکت های بزرگ و حتی کسب و کارهای کوچک قابل ارائه بوده و شما می توانید در زمانبندی مشخص نام تجاری خود را به یک برند معتبر تبدیل نمایید.

واحد برندینگ این خدمات را به شما ارائه می دهد:                                                                                                                                                                                                              
 

مشاوره برندینگ بهسا  نامگذاری بر اساس استراتژی های سازمانمشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ بهسا  استراتژی راهبردی برند

مشاوره برندینگ بهسا  طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند

مشاوره برندینگ بهسا  تدوین محتوا و روشهای ارتقا برند

مشاوره برندینگ بهسا  تقویت برند و افزایش نفوذ برند در اذهان

مشاوره برندینگ بهسا  انتخاب روش تبلیغات و استفاده از مزیت های رقابتی در تبلیغات

مشاوره برندینگ بهسا  تحقیقات بازار و مشاوره بازاریابی مبتنی بر برند

 

مشاوره برندسازی شخصی

برندسازی اشخاص خدمتی است که میتواند میزان حسن شهرت و اعتبار شخصی شما را افزایش دهد.مشاوره برندسازی شخصی به شما کمک میکند تا یاد بگیرید چطور برند قوی از خود بسازید و ارزش نام خود را افزایش دهید، این خدمت سعی در افزایش نفوذ نام شما در اذهان نموده و اعتبار و حسن شهرت شما را افزایش میدهد.

ایجاد شبکه های ارتباطی گسترد، نحوه حضور در مجامع مرتبط با حوزه کاری و استفاده از ابزارهای مختلف ارتباطی و شبکه های مجازی جزیی از خدمات برندسازی شخصی است، فرقی نمیکند شغل شما چیست، میتوانید یک صنعتگر یا یک ورزشکار و یا یک سیاستمدار باشید، ما میتوانیم در برند سازی شخصی شما در کنارتان باشیم.

 

مشاوره سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری

 سرمایه یعنی نتیجه زحمت سالیان ما که اکنون بصورت یک اندوخته پتانسیل ایجاد یک کسب و کار جدید را برای ما ایجاد میکند. نگهداری سرمایه بصورت نقدی و یا سپرده های بانکی مخصوصا در کشورهایی که تورم بالایی دارند می تواند باعث کم ارزش شدن سرمایه، پس از چندسال شود، آنچه ما به شما پیشنهاد می دهیم بررسی و تحلیل بازار و انتخاب یک سرمایه گذاری با ریسک حداقلی و حتی الامکان مطابق با سلایق و تخصص شماست. این سرمایه گذاری می تواند در حوزه های مختلف از جمله تولید، خدمات، صنایع ساختمانی و یا حتی آموزش و درمان باشد.


      واحد مشاوره و سرمایه گذاری این خدمات را به شما ارائه می دهد:                                                                                                                                                    مشاوره سرمایه گذاری
                                                     

 مشاوره سرمایه گذاری بهسا  مشاوره و تحلیل بازار و محل سرمایه گذاری

 مشاوره سرمایه گذاری بهسا  مشاوره ریسک هر نوع سرمایه گذاری

 مشاوره سرمایه گذاری بهسا  مشاوره انتخاب پروژه ها برای سرمایه گذاری

 مشاوره سرمایه گذاری بهسا مشاوره نحوه سرمایه گذاری، مدت و میزان سرمایه گذاری در پروژه ها

 مشاوره سرمایه گذاری بهسا  مشاوره شراکت در شرکت ها و انتخاب سرمایه گذار و شرکای مالی و تجاری

 مشاوره سرمایه گذاری بهسا  مشاوره و ادغام، تفکیک و انحلال شرکت ها